The Color Purple – Alice Walker

Na best een tijdje in mijn kast hebben gestaan heb ik eindelijk The Color Purple gelezen. Dit boek stond al heel lang op mijn TBR, maar toch pakte ik hem niet snel op. Ik las zowel positieve als negatieve reviews en wist daardoor ook niet echt wat ik kon verwachten.

Uprooted – Naomi Novik

Uprooted geschreven door Naomi Novik stond al een tijdje op mijn TBR. Ik wist eigenlijk niet precies waar het verhaal over ging, maar toch was ik erg benieuwd.

Radio Silence – Alice Oseman

Aan het einde van januari las ik nog een geweldig boek uit, namelijk Radio Silence door Alice Oseman. Een boek dat ik al vaak voorbij zag komen op social media en nu eindelijk zelf kocht en las!

Childhood memories

Sinds kort ben ik meer geïnteresseerd geraakt in kinderliteratuur, en dan vooral de klassiekers die ik vroeger als kind vaak las.

Queens of Geek – Jen Wilde

Ahh, nog een boek dat al heel lang op mijn TBR stond. Ik heb Queens of Geek eindelijk gelezen, en I LOVED IT so much, haha.

Gelezen in januari

Ik kan niet geloven dat januari alweer voorbij is. Januari was een erg goed leesmaand voor mij, ik las maar liefst 18 boeken. Hieronder bespreek ik kort welke.

The Language of Thorns – Leigh Bardugo

Eindelijk heb ik The Language of Thorns geschreven door Leigh Bardugo gelezen. Ik stelde het telkens een beetje uit, maar ik ben zó blij dat ik uiteindelijk toch begonnen ben.

Love, Hate & Other Filters – Samira Ahmed

  Onlangs verscheen Love, Hate and Other Filters, het debuut van Samira Ahmed. Dit boek zou perfect zijn voor fans van Angie Thomas, Jacqueline Woodson en Adam Silvera. En aangezien ik de boeken van Angie Thomas en Adam Silvera echt geweldig vind, besloot ik dit boek te kopen. Toen ik hem binnenkreeg begon ik meteen met…

Geekerella – Ashley Poston

Dit boek stond al heel erg lang op mijn verlanglijstje, maar toch kocht ik het steeds maar niet. Ik vroeg het voor kerst, maar ik kreeg het jammer genoeg niet, daarom besloot ik hem zelf eindelijk maar te kopen.

Boeken uit mijn kast

Een van mijn doelen voor 2018 is dat ik meer (ongelezen) boeken uit mijn kast wil lezen. Tegenwoordig koop ik aardig veel boeken, waardoor er ook wat boeken achterblijven in mijn kast. Naast het feit dat ik dit jaar alleen boeken koop die ik echt wil, lees ik dus zo ook meer uit mijn kast.

It Only Happens in the Movies – Holly Bourne

De afbeelding komt van Goodreads Toen ik in dit boek begon had ik eigenlijk nog nooit gehoord van de Engelse schrijfster Holly Bourne. Toch is ze aardig bekend, onder andere van haar trilogie: Am I Normal Yet? Deze boeken zijn erg populair en ik ben hier nu zeker erg benieuwd naar.

Doelen voor 2018

Normaal gesproken ben ik niet echt van de ‘goede voornemens’, aangezien ik hier vaak in de stress door schiet of baal als ik ze niet haal. Toch heb ik een aantal boek/lees- gerelateerd doelen opgesteld. Het is niet erg als ik deze niet haal, het is meer als ondersteuning.